Açılış Sayfam Yap
25 Ekim 2014,Cumartesi
ANA SAYFA KKTC TÜRKİYE DÜNYA GÜNEY KIBRIS ARŞİV TARİHÇE HİZMETLER İLETİŞİM FAYDALI LİNKLER GÜNDEM
CUMHURBAŞKANI EROĞLU: “ANASTASİADİS ÖN KOŞULSUZ MASAYA DÖNMELİ… AKSİ TAKTİRDE HERKESİN KENDİ YOLUNA GİTMESİ GÜNDEME GELİR” POLİS DÜN GECE LEFKOŞA VE GAZİMAĞUSA'DA HUZUR OPERASYONLARI DÜZENLEDİ LEFKOŞA’DA 39, GAZİMAĞUSA’DA 27 SÜRÜCÜYE İLERİ İŞLEM YAPILIRKEN, LEFKOŞA’DA 3 ARAÇ ALIKONULDU, 1 SÜRÜCÜ TUTUKLANDI KUMARHANE, GECE KULÜBÜ, ALKOLLÜ İÇKİ SATILAN YERLER DENETLENDİ, BİR GENÇ UYUŞTURUCUDAN TUTUKLANDI İLERİ SAAT UYGULAMASI BU GECE SONA ERİYOR. SAATLER 04:00'TE 1 SAAT GERİ ALINACAK TRABZON DERNEKLERİ FEDERASYONU’NUN DAVETLİSİ OLARAK İSTANBUL’A GİDEN EROĞLU DÜN AKŞAM KKTC’YE DÖNDÜ KIBRIS TÜRK TABİPLERİ BİRLİĞİ VE KIBRIS TÜRK ESNAF VE ZANAATKARLAR ODASI'NIN GENEL KURULLARI BUGÜN YAPILIYOR KUZEY KIBRIS TURKCELL'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "ABONE TAK" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ TELSİM'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "KAYIT FLASH" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ

GAÜ’DE “DEPREM VE DİNAMİK DARBE ” SEMİNERİ

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.
   28 Şubat 2013, Perşembe 17:35 Metni Kopyala        Yazdır

Lefkoşa, 28 Şubat 13 (T.A.K.): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.

GAÜ Millenium Senato Kongre salonunda düzenlenen seminerde, GAÜ Mühendislik Fakültesi’nden Doc. Dr. Kabir Sadeghi sunum yaptı. Sadeghi sunumunda, betonarme binalarda enerji bazlı hasarlar ve depremler sonucu oluşan hasarların tespitiyle değerlendirilmesi konusunda bilgi verdi.

(FEZ/HÖ) FOTOĞRAFLI 

   742 defa okundu Metni Kopyala        Yazdır
Diğer KKTC Haberleri
AFGANİSTAN'DA POLİS VE TALİBAN MİLİTANLARI ARASINDA ÇATIŞMA
YEMEN'DEKİ ŞİDDET OLAYLARINDA VE IŞİD MEVZİLERİNE DÜZENLENEN HAVA SALDIRILARINDA ÇOK SAYIDA MİLİTAN ÖLDÜ
KIBRIS TÜRK TABİPLERİ BİRLİĞİ’NİN 20’NCİ OLAĞAN GENEL KURULU (2-SON)
YUNANİSTAN BAŞBAKANI SAMARAS’TAN AÇIKLAMA
DR. KÜÇÜK SPOR OYUNLARI KAPSAMINDA DÜZENLENEN KKTC OLİMPİK SİSTEM TAEKWONDO ŞAMPİYONASI, GTF AVRASYA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI VE RENKLİ KUŞAKLAR BUDO ŞAMPİYONASI’NDA GENEL KLASMANDA KKTC TAKIMI ŞAMPİYON
“ÇAĞDAŞ MİMARLIK VE ŞEHİRCİLİK” KONFERANSI GAÜ’DE YAPILDI
KTEZO BAŞKANI MAHMUT KANBER OLDU
KTEZO’NUN 9. OLAĞAN GENEL KURULU… (2-SON)
YAKIN DOĞU KÖŞKÜ'NDE TOKAT VALİSİ ONURUNA RESEPSİYON
KIBRIS TÜRK TABİPLERİ BİRLİĞİ’NİN 20’NCİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILIYOR (1)
© 2009 TAK
Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeden yayınlanamaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
TAK harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Last Digital
Haber Otomasyonu
Technology by:
                     
Dýþarýya white_link Last Digital