Açılış Sayfam Yap
21 Ekim 2014,Salı
ANA SAYFA KKTC TÜRKİYE DÜNYA GÜNEY KIBRIS ARŞİV TARİHÇE HİZMETLER İLETİŞİM FAYDALI LİNKLER GÜNDEM
HAVA-SEN’İN GİRİŞİMİYLE LEFKOŞA’DA HASTANENİN KUZEYİNDEKİ BİR BÖLGEYE KTHY ANISINA KORULUK OLUŞTURMAK AMACIYLA FİDAN DİKİLDİ CUMHURBAŞKANI EROĞLU: “RUM-YUNAN İKİLİSİNİN ATTIĞI HER ADIMI TÜRKİYE’YLE TAKİP EDİYOR, ANINDA DEĞERLENDİRİYORUZ. HALKIMIZ RAHAT OLSUN, GÜVENLİĞİNİ, REFAHINI GÖZETİYORUZ" RUM ULUSAL KONSEYİ, TÜRKİYE'Yİ ÇEŞİTLİ ULUSLARARASI ÖRGÜTLERE ŞİKAYET ETME KARARI ALDI GAÜ'DEKİ AÇILIŞTA KONUŞAN CUMHURBAŞKANI EROĞLU: “KKTC ARTIK BİR ÜNİVERSİTELER ADASI… YÜKSEK ÖĞRENİM İÇİN KKTC’Yİ SEÇENLER İSABETLİ BİR SEÇİM YAPIYOR” BÜYÜKELÇİ AKÇA: “OKUL YANLARINA AÇILAN BET OFİSLER, EĞİTİM ADASI KONSEPTİNE VE TÜRK TOPLUMUNA UYMUYOR… YETKİLİLER MÜDAHALE ETMELİ” BAKIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ERCAN HAVAALANI'NDAN DİLEKKAYA VE GÖRNEÇ'E KADAR BÖLGEDEKİ 21 YERLEŞİM YERİNE YARIN 09:00-15:00 SAATLERİ ARASINDA ELEKTRİK VERİLEMEYECEK DAÜ VE GAÜ'DE YENİ AKADEMİK YIL TÖRENLERLE BAŞLADI... YÖDAK BAŞKANI PROF. GÖKÇEKUŞ:”300 BİN NÜFUSLU ÜLKEDE 11 ÜNİVERSİTE VE 64 BİN ÖĞRENCİ GERÇEK BİR MUCİZE” "ÜNİVERSİTE SEKTÖRÜ EKONOMİNİN YÜZDE 40'INI OLUŞTURUYOR" KTÖS, GÜLEN YÜZLER ANAOKULU'NDA BUGÜN DE 08.00-10.30 SAATLERİ ARASINDA GREV YAPTI... KTÖS: "EĞİTİM BAKANLIĞI, 10 ÖĞRETMEN KADROSU İÇİN YETKİ ALDIĞINI BİLDİRDİ. PERŞEMBEYE KADAR BEKLEYECEĞİZ, KARAR AÇIKLANMAZSA GREVLER YAYGINLAŞACAK" KUZEY KIBRIS TURKCELL'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "ABONE TAK" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ TELSİM'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "KAYIT FLASH" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ

GAÜ’DE “DEPREM VE DİNAMİK DARBE ” SEMİNERİ

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.
   28 Şubat 2013, Perşembe 17:35 Metni Kopyala        Yazdır

Lefkoşa, 28 Şubat 13 (T.A.K.): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.

GAÜ Millenium Senato Kongre salonunda düzenlenen seminerde, GAÜ Mühendislik Fakültesi’nden Doc. Dr. Kabir Sadeghi sunum yaptı. Sadeghi sunumunda, betonarme binalarda enerji bazlı hasarlar ve depremler sonucu oluşan hasarların tespitiyle değerlendirilmesi konusunda bilgi verdi.

(FEZ/HÖ) FOTOĞRAFLI 

   738 defa okundu Metni Kopyala        Yazdır
Diğer KKTC Haberleri
“KTHY ANISINA KORULUK” İÇİN FİDANLAR DİKİLDİ
KTÖS, YARIN GÜLENYÜZLER ANAOKULU’NDA UYARI GREVİNE DEVAM EDECEK
YOUTHOPIA PROJESİ KAPSAMINDA İNSAN HAKLARI EĞİTİMLERİ BAŞLADI
CUMHURBAŞKANI EROĞLU’NDAN AÇIKLAMA
UBP GENEL BAŞKANI ÖZGÜRGÜN: “ÇATIŞMA OLMAZ AMA OLURSA KISA SÜRELİ OLUR… SICAK ÇATIŞMADAN RUM TARAFI ZARARLI ÇIKAR”
GİRNE BELEDİYESİ “RAİF DENKTAŞ CADDESİ TRAFİK DÜZENLEME PROJESİ” HAKKINDA GÖRÜŞ BEKLİYOR
METE ADANIR VAKFI GİRNE BELEDİYE BAŞKANI NİDAİ GÜNGÖRDÜ'YÜ ZİYARET ETTİ
LTB, BAŞBAKANLIK KARŞISINDAKİ BİR BÜFEYİ KAÇAK VE İZİNSİZ OLDUĞU İÇİN KALDIRDI
LAÜ DOKTORA PROGRAMLARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ
GAÜ’DE 2014-2015 AKADEMİK YIL BUGÜN TÖRENLE BAŞLADI
© 2009 TAK
Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeden yayınlanamaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
TAK harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Last Digital
Haber Otomasyonu
Technology by:
                     
Dýþarýya white_link Last Digital