Açılış Sayfam Yap
29 Temmuz 2016,Cuma
ANA SAYFA KKTC TÜRKİYE DÜNYA GÜNEY KIBRIS ARŞİV TARİHÇE HİZMETLER İLETİŞİM FAYDALI LİNKLER GÜNDEM
CUMHURBAŞKANI MUSTAFA AKINCI İLE RUM YÖNETİMİ BAŞKANI NİKOS ANASTASİADİS MÜZAKERELER KAPSAMINDA BUGÜN İLK KEZ TOPRAK, GÜVENLİK VE GARANTİLER KONULARINI GÖRÜŞTÜ CUMHURBAŞKANI AKINCI: “TOPRAK, GÜVENLİK VE GARANTİLER EN ÇETREFİL KONULAR. YER ADI VE YÜZDELİKLERE GİRİLMEDEN BEYİN FIRTINASI ŞEKLİNDE ELE ALINDI. GENEL DEĞERLENDİRME YAPILDI” “BUGÜNE KADAR SAĞLANAN YAKINLAŞMALAR YABANA ATILMAMALI. AYRILIK NOKTALARI VE ZORLUKLAR VAR. ANCAK BUNLARI AŞMAK MÜMKÜN. 2016’YI ÇÖZÜM YILI YAPMA HEDEFİ SÜRÜYOR” GENEL TARIM SİGORTASI FONU, BÜYÜKBAŞ HAYVANLARI DÜŞÜK YAPAN 104 ÜRETİCİYE 59 BİN 400 TL TAZMİNAT ÖDEDİ TC YÜKSEK ASKERİ ŞURA (YAŞ) KARARLARI KAPSAMINDA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNDE BUGÜNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLMAK ÜZERE, 16 GENERAL VE AMİRAL BİR ÜST RÜTBEYE, 99 ALBAY İSE GENERAL VE AMİRALLİĞE YÜKSELTİLDİ. 20 GENERAL VE AMİRALİN GÖREV SÜRELERİ BİR YIL UZATILDI GENELKURMAY BAŞKANI ORGENERAL AKAR VE KUVVET KOMUTANLARI GÖREVLERİNE DEVAM EDECEK TELSİM'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "KAYIT FLASH" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ KUZEY KIBRIS TURKCELL'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "ABONE TAK" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ

GAÜ’DE “DEPREM VE DİNAMİK DARBE ” SEMİNERİ

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.
   28 Şubat 2013, Perşembe 17:35 Metni Kopyala        Yazdır

Lefkoşa, 28 Şubat 13 (T.A.K.): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.

GAÜ Millenium Senato Kongre salonunda düzenlenen seminerde, GAÜ Mühendislik Fakültesi’nden Doc. Dr. Kabir Sadeghi sunum yaptı. Sadeghi sunumunda, betonarme binalarda enerji bazlı hasarlar ve depremler sonucu oluşan hasarların tespitiyle değerlendirilmesi konusunda bilgi verdi.

(FEZ/HÖ) FOTOĞRAFLI 

   1444 defa okundu Metni Kopyala        Yazdır
Diğer KKTC Haberleri
DP GENEL SEKRETERİ AKTOPRAK, TV PROGRAMINA KATILDI
SICAK HAVA DEVAM EDECEK
TDP, HÜKÜMETİ ELEŞTİRDİ
BAYINDIRLIK VE ULAŞTIRMA BAKANI DÜRÜST, LTB BAŞKANI HARMANCI’YI KABUL ETTİ
TC VE KKTC ÜNİVERSİTELERİNİN KARŞILIKLI TANINMASINA DAİR EK ANLAŞMA
APOSTOLOS ANDREAS MANASTIRI'NIN RESTORASYONUNUN İLK AŞAMASINDA SONA YAKLAŞILIYOR
EROL DEĞGİN’İN “BENİM DÜNYAM 2” ADLI ŞİİR KİTABINI YAYINLADI
HARMANCI, AVRUPA KOMİSYONU KIBRIS TEMSİLCİLİĞİ BAŞKANI POULİOTİS’LE GÖRÜŞTÜ
GİRNE BELEDİYESİ’NDE “ÇÖZÜM MASASI” HİZMET VERMEYE BAŞLADI
MAĞUSA FESTİVALİ’NDE FLAMENKO RÜZGARI
© 2009 TAK
Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeden yayınlanamaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
TAK harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Last Digital
Haber Otomasyonu
Technology by:
                     
Dýþarýya white_link Last Digital