Açılış Sayfam Yap
29 Mayıs 2015,Cuma
ANA SAYFA KKTC TÜRKİYE DÜNYA GÜNEY KIBRIS ARŞİV TARİHÇE HİZMETLER İLETİŞİM FAYDALI LİNKLER GÜNDEM
İLK E-KİMLİKLER AKINCI, EROĞLU, TALAT, SİBER VE YORGANCIOĞLU’NA VERİLDİ... CUMHURBAŞKANI MUSTAFA AKINCI VE RUM YÖNETİMİ LİDERİ NİKOS ANASTASİADİS KIBRIS MÜZAKERELERİ ÇERÇEVESİNDE ARA BÖLGEDE İKİNCİ KEZ BİR ARAYA GELDİ YAKLAŞIK 4 SAAT SÜREN GÖRÜŞMEDE APLIÇ VE DERİNYA KAPILARININ AÇILMASI KONUSUNDA ANLAŞMAYA VARILDI LIDERLER GORUSMESINDE ELEKTRİK ŞEBEKELERİNİNİ BİRLEŞTİRİLMESİ VE ORTAK MOBİL AĞI KURULMASI İÇİN ÇALIŞMA YAPILMASI DA KARARLAŞTIRILDI LİDERLER, RADYO VE TV FREKANSLARINDA YAŞANAN SORUNUN ORTADAN KALDIRILMASI KONUSUNDA DA ANLAŞMAYA VARDI AKINCI: “İYİ BAŞLANGIÇ YAPTIK. DEVAMINI DA İYİ GETİRDİK. SONUNUN İYİ GETİRİLMESİ EN BÜYÜK TEMENNİMİZ... İLERLEME VAR ANCAK YÜRÜNECEK YOL ÇOK” BÖLGE TOZ FIRTINASININ ETKİSİ ALTINA GİRDİ... ECZANELER 1 HAZİRAN’DAN İTİBAREN 19.00’A KADAR AÇIK KALACAK. 13-15 SAATLERİ ARASINDA KAPALI OLACAKLAR... 29 HAZİRAN İLE 15 EKİM ARASINDA YANGIN HELİKOPTERİ KİRALANMASI İÇİN İHALEYE ÇIKILDI. MERKEZİ İHALE KOMİSYONU, GÜNDE 100 DAKİKA HİZMET VERİLMESİ ÜZERİNDEN TEKLİF ALACAK KUZEY KIBRIS TURKCELL'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "ABONE TAK" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ TELSİM'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "KAYIT FLASH" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ

GAÜ’DE “DEPREM VE DİNAMİK DARBE ” SEMİNERİ

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.
   28 Şubat 2013, Perşembe 17:35 Metni Kopyala        Yazdır

Lefkoşa, 28 Şubat 13 (T.A.K.): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.

GAÜ Millenium Senato Kongre salonunda düzenlenen seminerde, GAÜ Mühendislik Fakültesi’nden Doc. Dr. Kabir Sadeghi sunum yaptı. Sadeghi sunumunda, betonarme binalarda enerji bazlı hasarlar ve depremler sonucu oluşan hasarların tespitiyle değerlendirilmesi konusunda bilgi verdi.

(FEZ/HÖ) FOTOĞRAFLI 

   1078 defa okundu Metni Kopyala        Yazdır
Diğer KKTC Haberleri
KKTC’DE E-KİMLİK UYGULAMASI BAŞLIYOR…
KKTC’DEN BİR HEYET “19. TÜKETİCİ KONSEYİ”NE KATILDI
DİNÇYÜREK, İİT TOPLANTISINDA KIBRISLI TÜRKLERLE DAYANIŞMA ÇAĞRISI YAPTI
KANBER, DAÜ ARAZİSİNİN KİRALANMASINI ELEŞTİRDİ
ÇİLYAD EĞİTİM PROGRAMI SERTİFİKALARI YARIN VERİLECEK
KTOEÖS MECLİS VE MALİYE BAKANLIĞI ÖNÜNDE EYLEM YAPTI
KAÇAK SIĞIR ETİ BULUNDU
DÜKKANA GİRDİ, 36 ÇEK YAPRAĞI ÇALDI, GÜVENLİK KAMERASINI KIRDI
HIRSIZLIK İÇİN GİRDİ, DOLABA SAKLANDI
İSKELE’DEKİ KURŞUNLAMA OLAYIYLA İLGİLİ 4 KİŞİ TUTUKLANDI
© 2009 TAK
Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeden yayınlanamaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
TAK harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Last Digital
Haber Otomasyonu
Technology by:
                     
Dýþarýya white_link Last Digital