Açılış Sayfam Yap
4 Aralık 2016,Pazar
ANA SAYFA KKTC TÜRKİYE DÜNYA GÜNEY KIBRIS ARŞİV TARİHÇE HİZMETLER İLETİŞİM FAYDALI LİNKLER GÜNDEM
KAMUDA YENİ MESAİ SAATLERİ YARIN UYGULAMAYA GİRİYOR. PAZARTESİ, SALI ÇARŞAMBA VE CUMA 08.30-16.00, PERŞEMBE Ö.E. 08.30 - 13.00 Ö.S. 14.00- 17.30 KTTO: “ÖZEL SEKTÖRÜN ÇALIŞMA SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK SÖZKONUSU DEĞİL” CUMHURBAŞKANI AKINCI, AVRUPA KOMİSYONU BAŞKANI JUNCKER, AP BAŞKANI SCHULTZ VE AB DIŞİŞLERİ VE GÜVENLİK POLİTİKALARI TEMSİLCİSİ MOGHERİNİ İLE GÖRÜŞMEK ÜZERE YARIN BRÜKSEL’E GİDECEK MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI YARINDAN İTİBAREN İLKOKULLARDA 08.30-13.10 ORTA DERECELİ OKULLARDA 08.30-13.40 SAATLERİ ARASINDA EĞİTİM VERİLECEĞİNİ AÇIKLADI KKTC KAMU KURUM VE KURULUŞLARINDA ARALIK - OCAK VE ŞUBAT AYLARINDA MESAİ 08.30 - 16.00, PERŞEMBE İSE Ö.E. 08.30 - 13.00 Ö.S.14.00- 17.30 OLARAK BELİRLENDİ YENİ MESAİ YARIN BAŞLAYACAK KTAMS, KTOEÖS VE KTÖS HÜKÜMETİN AÇIKLADIĞI YENİ MESAİ VE OKUL SAATLERİNE UYMAYACAKLARINI, SALI GÜNÜ DE TAM GÜN GREV YAPACAKLARINI AÇIKLADI SERDAR DENKTAŞ’TAN SENDİKALARA ÖNERİ: “BU YIL ARTIŞ YAPMAYALIM, MERCEDESLERİ DE ALMAYALIM, 3 BİN TL’NİN ÜZERİNDEKİ MAAŞLARDAN YÜZDE 3 KESİNTİ YAPIP YOLLARI TAMİR EDELİM” ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI DA ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANLARININ ÇALIŞMA SAATLERİNİN DÜZENLENMESİ İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI ÖZEL SEKTÖRDEKİ ÇALIŞMA SAATLERİNİN DE 8.30'DA BAŞLAYIP HAFTALIK ÇALIŞMA SAATİ 40 SAATİ AŞMAYACAK ŞEKİLDE YENİDEN DÜZENLENMESİ YÖNÜNE GİDİLECEK LİDERLER MÜZAKERELERE DEVAM KARARI ALDI 12 OCAK’TA CENEVRE’DE KIBRIS’LA İLGİLİ GARANTÖRLERİN DE KATILACAKLARI ULUSLARARASI KONFERANS TOPLANACAK CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ BURCU: “İSVİÇRE’DE SÜREÇ LİDERLER BULUŞMASIYLA BAŞLAYACAK ÜÇ GARANTÖR ÜLKENİN TEMSİLCİLERİNİN KATILIMIYLA BİR KONFERANSA DÖNÜŞECEK” TELSİM'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "KAYIT FLASH" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ KUZEY KIBRIS TURKCELL'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "ABONE TAK" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ

GAÜ’DE “DEPREM VE DİNAMİK DARBE ” SEMİNERİ

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.
   27 Şubat 2013, Çarşamba 17:35 Metni Kopyala        Yazdır

Lefkoşa, 28 Şubat 13 (T.A.K.): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.

GAÜ Millenium Senato Kongre salonunda düzenlenen seminerde, GAÜ Mühendislik Fakültesi’nden Doc. Dr. Kabir Sadeghi sunum yaptı. Sadeghi sunumunda, betonarme binalarda enerji bazlı hasarlar ve depremler sonucu oluşan hasarların tespitiyle değerlendirilmesi konusunda bilgi verdi.

(FEZ/HÖ) FOTOĞRAFLI 

   1539 defa okundu Metni Kopyala        Yazdır
Diğer KKTC Haberleri
CUMHURİYET MECLİSİ BAŞKAN YARDIMCISI ALANLI, KOSOVA’DA TEMASLARDA BULUNDU
"LİBERAL FEDERALİZM" KİTABININ TANITIM ETKİNLİĞİ 8 ARALIK’TA...
KTÖS: “İMZALADIĞIMIZ AKADEMİK ÇALIŞMA TAKVİMİNDEKİ ÇALIŞMA SAATLERİNE SAHİP ÇIKACAĞIZ”
GÜLAY ASİT’İN "KKTC'DE SİYASİ PARTİ LİDERLERİNİN BEDEN DİLİ KULLANIMI: 2013 SEÇİMLERİ" ADLI KİTABI ÇIKTI
CTP HÜKÜMETTEN AVRUPA SAAT DİLİMİ UYGULAMASINA DÖNÜLMESİNİ İSTEDİ
"YÜKSEKÖĞRENİMDE GLOBAL EĞİLİMLER VE KIBRIS" TEMALI ULUSLARARASI KONFERANS ARA BÖLGEDE YAPILDI
KAMUDA YENİ MESAİ SAATLERİ YARIN UYGULAMAYA GİRİYOR
ADAM KAÇIRMA SUÇUNDAN BEŞ KİŞİ TUTUKLANDI
HAKSEN: “YENİ OKUL VE MESAİ SAATLERİ ÜLKE GERÇEKLERİNE AYKIRI”
HEMŞİRELER VE EBELER SENDİKASI, SALI GÜNKÜ GENEL GREVE LEFKOŞA BÖLGESİ HASTANELERİNDE KATILMA KARARI ALDI
© 2009 TAK
Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeden yayınlanamaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
TAK harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Last Digital
Haber Otomasyonu
Technology by:
                     
Dýþarýya white_link Last Digital