Açılış Sayfam Yap
20 Ağustos 2014,Çarşamba
ANA SAYFA KKTC TÜRKİYE DÜNYA GÜNEY KIBRIS ARŞİV TARİHÇE HİZMETLER İLETİŞİM FAYDALI LİNKLER GÜNDEM
HALK KONSEYİ TOPLANTISINDA KONUŞAN EROĞLU: “1974 ÖNCESİNDEKİ KOŞULLARA GERİ DÖNMEMİZE NEDEN OLACAK HİÇ BİR DÜZENLEMENİN ALTINA İMZA KOYMAMIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR. HERKESİN İÇİ BU AÇIDAN RAHAT OLSUN” DEDİ. YAGA BAŞKANI TOKAR: “ÇÖP İTHAL ETME GİBİ BİR DÜŞÜNCE KESİNLİKLE YOK, YASALARIMIZA GÖRE DE YASAK..BÖYLE BİR OLASILIK KESİNLİKLE YOK” DEDİ. IŞİD ABD'Lİ GAZETECİ JAMES FOLEY'NİN BAŞININ KESİLEREK ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ GÖSTEREN BİR VİDEO YAYIMLADI..TWİTTER FOLEY'İN ÖLDÜRÜLMESİ İLE VİDEONUN PAYLAŞIMINA ENGELLEME GETİRDİ CUMHURBAŞKANI EROĞLU: “TÜRKİYE’NİN (KIBRIS’TA) HERHANGİ BİR SÜRPRİZ HAZIRLADIĞI YOK" "ANASTASİADİS, DÜŞÜNCESİNİ SÖYLEYEBİLİR AMA TÜRKİYE İLE İSTİŞARE EDİLMİŞ, KAPILAR ARKASINDA TARTIŞILMIŞ DA BÖYLE KONUŞUYOR DEĞİL” BAKANLAR KURULU TOPLANDI.. GÜNDEMDE HAYVANCI VE NARENCİYECİLERİN DOĞRUDAN GELİR DESTEĞİ ÖDEMELERİ VAR.. BAŞBAKAN YORGANCIOĞLU: "YAKIN DOĞU HASTANESİ’NİN DENETİMİNDE ORGAN NAKLİ ZEMİN VE KOŞULLARININ OLMADIĞI TESPİT EDİLDİ" "ORGAN NAKLİ, TÜM DÜNYADA ÖNEMSENEN BİR KONU. ÇOK KATI KURALLARA BAĞLI" KTAMS İLE KAMU-İŞ, YETKİ KARGAŞASI BULUNDUĞU GEREKÇESİYLE BUGÜN 08.00-12.00 SAATLERİ ARASINDA LEFKOŞA MOTORLU ARAÇLAR MUKAYYİTLİĞİ’NDE UYARI GREVİ YAPTI SENDİKALAR, EYLEMLERİNİN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA SÜRESİZ GREVE DÖNÜŞEBİLECEĞİNİ AÇIKLADI IŞIK KİTABEVİ 27. KİTAP FUARI 25 AĞUSTOS-5 EYLÜL’DE YAPILIYOR... FUARIN BU YILKİ ANA TEMASI “DEĞİŞİM”. ONUR KONUĞU İSE RUM YÖNETİMİ ESKİ BAŞKANLARINDAN YORGOS VASILIU KUZEY KIBRIS TURKCELL'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "ABONE TAK" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ TELSİM'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "KAYIT FLASH" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ

GAÜ’DE “DEPREM VE DİNAMİK DARBE ” SEMİNERİ

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.
   28 Şubat 2013, Perşembe 17:35 Metni Kopyala        Yazdır

Lefkoşa, 28 Şubat 13 (T.A.K.): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.

GAÜ Millenium Senato Kongre salonunda düzenlenen seminerde, GAÜ Mühendislik Fakültesi’nden Doc. Dr. Kabir Sadeghi sunum yaptı. Sadeghi sunumunda, betonarme binalarda enerji bazlı hasarlar ve depremler sonucu oluşan hasarların tespitiyle değerlendirilmesi konusunda bilgi verdi.

(FEZ/HÖ) FOTOĞRAFLI 

   685 defa okundu Metni Kopyala        Yazdır
Diğer KKTC Haberleri
CUMHURBAŞKANI EROĞLU HALK KONSEYİ’Nİ BİLGİLENDİRDİ
GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ TARİHİ GAZİMAĞUSA HENDEĞİ’Nİ YENİDEN DÜZENLİYOR
CUMHURBAŞKANI EROĞLU YDÜ HEYETİYLE GÖRÜŞTÜ
“TÜRKİYE’DEN SANAT RÜZGARLARI” SERGİSİ AÇILDI
2. CUMHURBAŞKANI TALAT: “CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNİN ANA GÜNDEMİ KIBRIS SORUNU OLACAK”
GİRNE BELEDİYESİ KANALİZASYON ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
BAŞBAKAN YARDIMCISI DENKTAŞ, SİVİL SAVUNMA'NIN ESKİ VE YENİ BAŞKANLARINI KABUL ETTİ
YAGA, KATI ATIK YÖNETİMİ PROJESİYLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI
UKÜ’DE 3 YENİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI
BAKANLAR KURULU TOPLANTISI SONA ERDİ
© 2009 TAK
Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeden yayınlanamaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
TAK harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Last Digital
Haber Otomasyonu
Technology by:
                     
Dýþarýya white_link Last Digital