Açılış Sayfam Yap
27 Kasım 2015,Cuma
ANA SAYFA KKTC TÜRKİYE DÜNYA GÜNEY KIBRIS ARŞİV TARİHÇE HİZMETLER İLETİŞİM FAYDALI LİNKLER GÜNDEM
CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ BURCU: "RUSYA DIŞİŞLERİ BAKANI LAVROV EŞİT MUAMELE PRENSİBİNE UYMADI. BU NEDENLE CUMHURBAŞKANI AKINCI ARA BÖLGEDE 3'LÜ YEMEK DAVETİNİ REDDETTİ" YAĞMURLU HAVA SALIYA KADAR SÜRECEK. PAZARTESİ-SALI SICAKLIK 3-4 DERECE DÜŞECEK... HIRİSTİYAN, MÜSLÜMAN VE MUSEVİLERDEN OLUŞAN; 12 FARKLI DİLDE ŞARKILAR SÖYLEYEN ANTAKYA MEDENİYETLER KOROSU KKTC’DE. İLK KONSER BU GECE BEDESTEN’DE SENDİKAL PLATFORM, 8 ARALIK SALI GÜNÜ GREV, EYLEM VE MİTİNG YAPMA KARARI ALDI MERKEZ BANKASI BAŞKANI SAN, BANKALARDA MEVDUAT TOPLAMININ YAKLAŞIK 14, BRÜT KREDİLERİN 10 MİLYAR TL CİVARINDA OLDUĞUNU BELİRTTİ RUM MECLİSİ EŞCİNSEL EVLİLİĞE OLANAK SAĞLAYAN YASAYI KABUL ETTİ KAYIP ŞAHISLAR KOMİTESİ’NİN ÇALIŞMALARIYLA BULUNAN ŞEHİT KAYIP HASAN NURAL CEVDET EZEL BUGÜN ASKERİ TÖRENLE TOPRAĞA VERİLDİ MEHMETÇİKLİ 69 YAŞINDAKİ METİN EVLAT, TRAKTÖRÜYLE MEMETÇİK-PAMUKLU ARASINDA GİDERKEN FENALAŞARAK HAYATINI KAYBETTİ TRAFİK GÜVENLİĞİNİ BOZAN DURUMLARIN BİLDİRİLDİĞİ “ALO 115 TRAFİK HATTI” ÜCRETSİZ HİZMET VERİYOR YUNANİSTAN KARA KUVVETLERİ KOMUTANI KORGENERAL VASİLİOS TELLİDİS GÜNEY KIBRIS’A İLK ZİYARETİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ VE RUM SAVUNMA BAKANI HRİSTOFOROS FOKAİDİS’LE GÖRÜŞTÜ PAZARTESİ GÜNÜ MESARYA KÖYLERİNDE ELEKTRİK KESİNTİSİ OLACAK. 09.00-15.00 ARASINDAKİ KESİNTİDEN 23 KÖY VE ERCAN HAVALİMANI ETKİLENECEK KUZEY KIBRIS TURKCELL'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "ABONE TAK" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ TELSİM'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "KAYIT FLASH" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ

GAÜ’DE “DEPREM VE DİNAMİK DARBE ” SEMİNERİ

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.
   28 Şubat 2013, Perşembe 17:35 Metni Kopyala        Yazdır

Lefkoşa, 28 Şubat 13 (T.A.K.): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.

GAÜ Millenium Senato Kongre salonunda düzenlenen seminerde, GAÜ Mühendislik Fakültesi’nden Doc. Dr. Kabir Sadeghi sunum yaptı. Sadeghi sunumunda, betonarme binalarda enerji bazlı hasarlar ve depremler sonucu oluşan hasarların tespitiyle değerlendirilmesi konusunda bilgi verdi.

(FEZ/HÖ) FOTOĞRAFLI 

   1244 defa okundu Metni Kopyala        Yazdır
Diğer KKTC Haberleri
“KKTC’DE ANAYASA VE YÖNETİM HUKUKU’NUN ESASLARI” TANITILDI
GAZİANTEP'TE 120 TON AMONYUM NİTRAT ELE GEÇİRİLDİ
TİCARET ODASI BAŞKANI TOROS, İKV YÖNETİM KURULU BAŞKANI ZEYTİNOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ
AKINCI, GAÜ HEYETİNİ KABUL ETTİ
FİKRET DEMİRAĞ, 5. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE ANILIYOR
ULAŞTIRMA BAKANI ERTUĞRULOĞLU, TAŞOCAKLARI BİRLİĞİ’Nİ KABUL ETTİ
ETKİLEŞİMLİ DRAMA DERNEĞİ “DÜNYA DRAMA GÜNÜ” DOLAYISIYLA BÜYÜK HAN’DA ETKİNLİK DÜZENLEDİ
“UYUŞTURUCU VE MADDE KULLANIMI İLE MÜCADELE PROJESİ” KAPSAMINDA EĞİTİMLER VERİLECEK; TİYATRO OYUNU SAHNELENECEK
EL-SEN’DEN SENDİKAL EĞİTİM…
BURCU, RUSYA DIŞİŞLERİ BAKANI’NIN ADADA HER İKİ LİDERE EŞİT MUAMELE GÖSTERMEMESİ HALİNDE, ARA BÖLGEDE BİR ARAYA GELME TALEBİNE OLUMLU YANIT VERMEYECEKLERİNİ BELİRTTİ
© 2009 TAK
Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeden yayınlanamaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
TAK harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Last Digital
Haber Otomasyonu
Technology by:
                     
Dýþarýya white_link Last Digital