Açılış Sayfam Yap
30 Haziran 2016,Perşembe
ANA SAYFA KKTC TÜRKİYE DÜNYA GÜNEY KIBRIS ARŞİV TARİHÇE HİZMETLER İLETİŞİM FAYDALI LİNKLER GÜNDEM
KTMMOB: "KKTC'DEKİ TESİSLERİN BAKIMINI DEVLETİN EĞİTİLMİŞ PERSONELİ YAPMALI" TC BAKANLAR KURULU TC-KKTC İKTİSADİ VE MALİ İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI’NI ONAYLADI. TC 3 YIL İÇİN KKTC’YE TOPLAM 3,5 MİLYAR LİRAYA KADAR HİBE VE KREDİ DESTEĞİ VERECEK İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI'NDA MEYDANA GELEN TERÖR SALDIRISINDA ÖLENLERİN SAYISININ 41’E YÜKSELDİĞİ AÇIKLANDI BAKANLAR KURULU TÜRKİYE’DEKİ TERÖR SALDIRISINDA HAYATINI KAYBEDENLER İÇİN 1 GÜNLÜK MİLLİ YAS İLAN ETTİ. BAYRAKLAR GÜNBATIMINA KADAR YARIDA KALACAK BAŞBAKAN HÜSEYİN ÖZGÜRGÜN TC BAŞBAKANI BİNALİ YILDIRIM’A TAZİYE MESAJI GÖNDERDİ; “KIBRIS TÜRK HALKI OLARAK YÜREĞİMİZİ YAKAN ELİM HADİSEYİ NEFRETLE KINIYOR ANAVATAN TÜRKİYE’NİN ACISINI YÜREKTEN PAYLAŞIYORUZ” CUMHURBAŞKANI MUSTAFA AKINCI: “İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI’NDAKİ TERÖR SALDIRISI, SADECE ORADA HAYATINI KAYBEDEN VE YARALANAN MASUM İNSANLARA KARŞI DEĞİL, TÜM İNSANLIĞIN DÜNYADA BARIŞ VE İŞBİRLİĞİ İÇİN ATTIĞI ADIMLARA KARŞI, ÇAĞ DIŞI, İLKEL BİR ZİHNİYETİN “KORKUNÇ TERÖR SALDIRISINI ŞAHSIM VE KIBRIS TÜRK HALKI ADINA KINIYORUM" THY, ATATÜRK HAVALİMANI'NIN UÇUŞLARA YENİDEN AÇILDIĞINI DUYURDU TÜRKİYE’DE İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANI’NDA MEYDANA GELEN TERÖR SALDIRISINDA 36 KİŞİ ÖLDÜ 147 KİŞİ YARALANDI. İLK EMARELERİN DAEŞ ÖRGÜTÜNÜ İŞARET ETTİĞİ AÇIKLANDI KUZEY KIBRIS TURKCELL'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "ABONE TAK" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ TELSİM'İN TAK KISA MESAJ HABER SERVİSİNE ÜYELİK İÇİN "KAYIT FLASH" YAZIP (8081)E GÖNDERMEK YETERLİ

GAÜ’DE “DEPREM VE DİNAMİK DARBE ” SEMİNERİ

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.
   28 Şubat 2013, Perşembe 17:35 Metni Kopyala        Yazdır

Lefkoşa, 28 Şubat 13 (T.A.K.): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Mühendislik Fakültesi tarafından “Deprem ve Dinamik Darbelerin, Betonarme Yapılara Verdiği Hasar Hesabı için Yeni Bir Gösterge" konulu seminer düzenlendi.

GAÜ Millenium Senato Kongre salonunda düzenlenen seminerde, GAÜ Mühendislik Fakültesi’nden Doc. Dr. Kabir Sadeghi sunum yaptı. Sadeghi sunumunda, betonarme binalarda enerji bazlı hasarlar ve depremler sonucu oluşan hasarların tespitiyle değerlendirilmesi konusunda bilgi verdi.

(FEZ/HÖ) FOTOĞRAFLI 

   1408 defa okundu Metni Kopyala        Yazdır
Diğer KKTC Haberleri
KINAMA VE BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI
TARIM BAKANI ÇAVUŞOĞLU: “BELEDİYE KARAR ÜRETİRSE HAFTASONU LEFKOŞA’YA SU VERİLEBİLİR”
FİNLANDİYA VE NORDİK YENİ GİRİŞİMLER EKOSİSTEMİ SEMİNERİ YARIN
BAYRAKLAR YARIYA İNDİRİLDİ
ATATÜRK HAVALİMANI’NDA MEYDANA GELEN TERÖR SALDIRISI...
MONART ACADEMY RESİM HEYKEL SERGİSİ 1 TEMMUZ’DA
GÜZELYURT KAPALI ÇARŞI’DA KAN BAĞIŞI KAMPANYASI DÜZENLENDİ
İÇİŞLERİ BAKANI EVREN POLİS TEŞKİLATININ 52. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI
YARIN YER YER SAĞANAK BEKLENİYOR
POLİS GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL’DAKİ TERÖR SALDIRISINI KINADI
© 2009 TAK
Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeden yayınlanamaz.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
TAK harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Last Digital
Haber Otomasyonu
Technology by:
                     
Dýþarýya white_link Last Digital